Ödeme

Ödeme Güvenliğini Payu ile Bize Bırakın… Payu nedir? Kolay ve güvenli bir şekilde online alışveriş yapmanızı sağlıyoruz. Dünyanın en önemli medya ve e-ticaret markalarını bünyesinde bulunduran Naspers’ın bir iştiraki olarak, halihazırda 9 ülkede faaliyet gösteriyor, 15 binden fazla üye işyeri ile çalışıyoruz. Türkiye’nin önde gelen bankaları, Visa ve MasterCard ile işbirliği içinde çalışarak eticaret yapan veya yapmayı planlayan firmaların, ödeme sistemleri alanında iş ortağı olmayı planlıyoruz. Bu firmalara güvenilir ödeme platformları sunarak bu sitelerin müşterilerinin, yani sizlerin keyifle bu sitelerden alışveriş yapmanızı sağlamayı amaçlıyoruz. Sizlere neler sunuyor?  6 marka (Bonus, World, Axess, Maximum , Advantage ve CardFinans) ile taksitli alışveriş imkanı  Anlaşmalı bankaların kredi kartlarına ödül puanı fırsatları  Banka kartı ile de alışveriş yapma imkanı  Uluslararası güvenlik standartlarına (PCI DSS ve SSL sertifikası) ve filtrelerine sahip ödeme sayfası PayU ile çalışan sitelerden alışveriş yaparken PayU olarak sizden PayU sistemine üye olmanızı istemiyoruz. Alışverişiniz esnasında ve sonrasında kart bilgilerinizi tutmuyoruz. Bütün ödeme alt yapımızı uluslararası standartlar çerçevesinde şekillendiriyoruz. Keyifli ve güvenli alışverişler. Önemli Uyarı: PayU Ödeme Sistemleri altyapsını kullanan sitelerden yapacağınız alışverişlerin sonrasında, kredi kartı ekstrenizde, "işyeri adı" kısmında, alışveriş yaptığınız sitenin adı yerine "PayU Ödeme Hizmetleri" ifadesini göreceksiniz. PayU ödeme sayfaları gerekli uluslararası standartlara sahiptir.

PCI DSS’li Ödeme Sayfaları PCI DSS (PaymentCardIndustry Data Security Standards) aralarında American Express, MasterCardWorlwide, Visa, Discover Financial Services gibi üyelere sahip bir konsey (PCI SSC) tarafından kart ve kart sahibi bilgilerini korumak amacıyla belirlenmiş teknik ve operasyonel gerekliliklerdir. İnternet sitenizdeki ödeme sistemini "PCI Veri Güvenliği Standartlarına” uyumlu hâle getirdiğinizde, işletmenizin alıcılar tarafındaki itibarını geliştirirsiniz. SSL ile Şifrelenmiş Güvenli Ödeme Platformu SSL (Secure Sockets Layer), alışveriş esnasında, müşterilerinizin girmiş olduğu hassas verilerin ödemeyi tahsil edecek kuruluşun sunucularına şifrelenerek güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlayan bir protokoldür. PayU, bütün ödeme sayfalarında SSL şifreleme sistemini kullanır ve müşterilerinizin bilgilerini korur. 

Önde gelen sertifika yetkililerinden (CA) olan Thawte, VeriSign grubunun da üyesidir. Uluslararası düzeyde tanınan Thawte, 256 bit şifreleme sertifikasyonunu kullanmanızı sağlar. McAfeeSecure Güvenlik filtresi; site içeriğini, e-mail ve web süreçlerini gün boyu tarar. McAfee’nin yüksek performanslı araçları, sitenizi, spam ve phishing saldırılarına karşı korumanın yanı sıra spyware ve malware uygulamalarına karşı etkilidir.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.